• Amsterdam Fortnight

    Amsterdam Hoge School voor de Kunsten

    Amsterdam Museum

    ANDY MOOR & COLIN MCCLEAN

    Anne Jan Reijn (NL)
Avi Krispin (IS)

    Ariadna Rubio Lleo (NL)

    Arnar Asgeirsson

    Arne Hendriks (NL)

    Arno Tijnagel

    Atelierhof Kreuzberg (DE)

    AVAILABLE JELLY

    AVANT LA LETTRE

    Baba Electronica & DJ Lonely  

    Bas de Rond (NL)

    BLIND BOB AND THE GRILLPLATES

    Bob Verbruggen (NL)

    Bonno van Doorn (NL) 

    Boris de Vries (NL)

    BOXER

    Bram Graafland (NL)

    BRANKO GALOIC  (CRO) 

    BREAKING LEVEES (NL)

    Brian Mcenna (CAN)

    CACTUS TRUCK

    Camiel Karstens (NL)

    Carmen Schabracq (NL)

    Carole van Ditzhuyzen (NL)

     


Caroline Ruijgrok (NL)

Caspar van Gemund (NL)

CASPIAN HAT DANCE (IT, DE, UR, NL)

CHERYL (USA) 

Chigonderia (MEX)

CHRIS CORSTENS QUARTET (NL)

Christiaan Fruneaux (NL)

Ciemens den Exter (NL)

Cindy Schriekenberg (NL)

Circque Karbonkel (FR)

Club Interbellum

Club zonder filter 

Dadara (NL)

Dafna Maimon (IS/Fin)

DAS MAGAZIN

Dasha (RUS)

De grote Hans Zimmerman Goochel  show (NL)

De Kleine Komedie

DE KRAAIEN (NL)

Dekmantel

DEMTEX(NL/NW)

Dimitri C. Madimin  (NL)

DJ Collective Wezermat 3600 XL  

DJ Donnie Mand

DJ Eagleman

DOBRE CULTURAL PLATFORM (PL)

DOCTOR MARCHMELLOW CUBICLE

Dog time Gerrit Rietveld Academie

 


DUKE GARWOOD

DUS Architects

DYZACK (NL)

EL SQUATADOORR (BOL/NL)

ELLEN SCHOENAERTS

EllenSchoenaerts (NL)

Eric Von Robertson (USA) 

Erik Alkema  (NL)

Erik van Lieshout (NL)

Etagi (RUS)

Eva Thomassen (NL)

Excelsior

EYE Film institute

Father Futureback,

Fedor van der Valk  (NL)

Floris Bovee (NL)

FOAM

FOAM LAB

Franziskus Nakajima (Jap)

FUNDACJA Sztuk Wizualnych (PL)

GALERIA Czułość (PL)

GIANT TIGER HOOCH

Guilherme Machiavelli - 'I Will' (iT)
Heike Hamann (D)

GUUS JANSSEN

HAUSMAGGER

Hemeltje Lief

Hertog & Nadler (IS)

 

Hot Mama Hot


Hot Mama Hot

HUNGARIAN GYPSY BAND CS

HvA - Hogeschool van Amsterdam

HYM Concept Store

IJbert Verweij

Ina Smit (NL)

Irene Hemelaar (Heavenly creatures)

Isabel Irizar (MEX)

ITGWO

Jan Pieter Kaptein (NL)

Jan Robert Leegte (NL)

Jan Willem Campmans (NL)

Janneke van der Hagen (NL)

Jasper van den Brink (NL) 

Jef Andrea (NL)

Jessica Pooch (CH)

Job Wouters (NL)

Joeri Tijdink

Jonas Lund (Swe)

Joris van Tubergen (NL)

Jorn Leeuwerink (NL)

José Biscaya (NL)

Kees Koffie Kraakman  (NL)

Keez Duyves (NL) 

KEIKO SHICHIJO solo

Kim van Dongen (NL)
Lotje van Lieshout (NL) 

KLIK Festival

Koos Verhoef  (NL)

Kringloopwinkel De Lokatie

 

Kristian de la Riva (UK)


Kringloopwinkel De Lokatie

Kristian de la Riva (UK)

Kubersky & van Meegen (NL)

Laura Hermanides (NL)

Leah Blits en Dikke Roberto (BE)

Leela and Orfee (SWE)

Lenn (NL) 

Lentekabinet

Les Avant Nu (NL)

Let's Kill the Moonshine (NL)

Lichtbende (NL)

LOCAL SPASTICS

LOLA MONTEZ (NL)

London Calling

Los Poettes (NL)

Love on the boat

Luna Maurer & Roel Wouters  (DL & NL)

Maarten Kal (NL)

Maarten Schinkel (NL) Merel Noorlander (NL)
Marjolijn van Heemstra (NL)

Maarten van Maanen (NL)

Magna Plaza Shopping Center

Magneetfestival

MANIMAL (NL)

Marc Faasse (NL)

Marija Danilovic (SE)

Marjolein Busstra

Marjolijn Stappers  (NL)


 


Marc Koolen (NL)

Martha Hjorth Jessen (DK) 

Martha Kamminga (NL)


Matthew Sky (USA)

Matthias Oostrik (NL)


MAU MAU!

Maureen de Jong en Lina Issa (NL & NL)

Maya Rodion (RUS)

Melangetrois (NL)


Melissa Cisneros (MEX)

Melissa Cisneros (Mex) and Ixchel Mendoza (MEX)

Menno Schenk

MEWS Projectspace  (UK)

MICHAEL MOORE | YEDO GIBSON | JOHN DIKEMAN

Michel Willemsen (NL)


Miktor & Molf (NL)

Monnik

MONOKINO

Moonshine Bar   (Arm)

Museumnacht Amsterdam

Nadine Hattom (Iraq)

Naomi van der Linden

Nathalie Snel (Mex)

Nicole Martens & Femke Dekkers

Noam Benjacov (IS)

Noorderlicht

Nostalgisch Fotograaf (NL)

Nuit Blanche Amsterdam

 


Nuit Blanche Brussel

OFFICINA SERENATA

Officina Serrenata

OORBEEK

Oscar Peters (NL)


OT301

Papa Adama (BF)

Paradiso

Partizan Publik (NL)

Patrick de Vries (NL)


Paul Dubois Raymond (NL)


Peter Tijhuis (NL)

Philip Schuette (DE)

Pia Louwerens (NL)


Pick up club

Pickle magazine

Pinar & Viola  (TR & NL)


PINO AND THE BLUEBIRDS

PiPS:lab (NL)

Pjotr van de Diepte (NL)


Planet Art

Quartier Mustache (NL)

RAASKALBOMFUKKERZ

Rafael Rosendaal (NL)

Ranfar Kouwijzer

Red Light Radio RLR (NL)

Reinward Academie

RICHIE DAGGER

 


     Richtje Rijnsma (NL)

ROC Amsterdam

Rogier Roeters (NL)


Rombout Oomen (NL)


Romke Hünd (NL) 


Ronald Snijders

Roos Menkman (NL)

Rose Heliczer (NL) 


Rufus Ketting (NL)

Sachi Miyachi  (JPN)

Safe Swim

Sajoscha Talirz (A)

Sander Veenhof (NL)


Sandy van Velzen

Sarah Jonker

Sasa Ostaja, (NL)

Selby&Heerko, (NL)

Sem Bakker

Simon Wald Lasowski (FR)


Sjim Hendrix (NL) 

SMART Project space

Steven de Peven (NL)

Stichting DOek

Stijn Vervoort

Strange Boutique (NL)

Subbacultcha!

SUPERCITY

 


Tara Karpinski (USA)

Tashi Iwa Oka

Teresa Twuijver (NL)

Tetterode

Teun Castelein (NL)

THE AMBUSH PARTY

THE APPLEJACKS

THE BEGINNER

THE JOB (NL)

THE ROYAL IMPROVISE ORCHESTRA (RIO)

Theo Jansen (NL)

Thijs Middeldorp

Thomas Kuijpers (NL)

Thomas Plas

TIGER HOOCH (NL)

Tijdelijke Samenscholing (NL)

Tim Olden (NL)

Toby Jansen (NL)

Tolhuistuin

Ton Ton Club

Transnatural

TRIPPPLE NIPPPLE (JAP)

Tschaikowsky Tea Lounge (Belarus)

Twente Bienale

Urok Shirhan (Ir)


V. P. S SCHADUWZWIJGER (IND)


VanHeemstra&Laurens-Nelissen (NL)

Victor Engbers (NL)

 


        

Vincent Boschma (NL)


Voice-Over (NL)

W139

WASTED YEARS OF PUMPING IRON 


Wayne Horse (DE) 


Wendi Ostir

WHITE SLICE

Wolfgang Tietze (DE)

XAVIER VAN WERSCH (NL)

Yvo Sprey (MEX/NL)


Zach Jansen (NL)


Zerkalo

Zoe D'amaro (IT)

Zoro Feigl (NL)